Více o webu Gameplac.cz

Více o webu Gameplac.cz

Proč při výběru herního zařízení využít naše webové stránky?


Celá redakce webu Gameplac.cz dlouhodobě patří mezi herní i technologické nadšence, kteří tráví volný čas hraním zábavných her na celé řadě rozmanitých herních zařízení. Za posledních několik desítek let nám tak rukama prošlo nespočet herních zařízení v podobě konzolí na TV, herních handheldů, počítačů, notebooků, ale i dalších herních systémů. Díky tomu můžeme velmi dobře posoudit možnosti starších, ale i nejnovějších herních zařízení, které využijete ke hraní zábavných her pro chvíle zábavy, oddechu a relaxace.

Jak recenzujeme herní zařízení?

V ideálním případě nám celá řada herních zařízení nebo videoher projde rukama. Ovšem s ohledem na množství dostupných konzolí, handheldů, herních PC, notebooků 3D brýlí pro virtuální realitu na trhu, tak není v našich silách všechny z nich fyzicky otestovat. Proto se ve vybraných případech neřídíme pouze našimi zkušenostmi, ale zároveň se také inspirujeme i zahraničními odbornými recenzemi, a to včetně názorů samotných uživatelů. Na webu vždy poskytujeme důvěryhodné recenze z širokého spektra herních zařízení dostupných na trhu.


Vyberte herní konzoli podle výrobce

Prozkoumejte seznamy vybraných herních konzolí podle nejoblíbenějších značek na trhu


Všeobecné podmínky webu Gameplac.cz

Základní informace a podmínky při používání webových stránek

  • Základní popis - Fungujeme jako recenzní web se zaměřením na hodnocení a testování řady herních zařízení. Stránky mají výhradně informativní charakter a provozovatel není poskytovatelem žádného z prezentovaných produktů.
  • Autorská práva - Pokud zpravidla není uvedeno jinak, potom veškerá autorská práva k jednotlivým textům nebo grafickým prvkům na webu vždy náleží provozovateli stránek. Veškeré ochranné známky nebo i jiné označení třetích stran přísluší jejich právoplatným držitelům a jsou použity pouze k identifikaci vybraného zboží.
  • Ochrana osobních údajů - Jako provozovatel webových stránek nesbíráme a zároveň tedy nezpracováváme žádné osobní údaje (např. cookies třetích stran, IP adresy, polohu, e-maily apod.) o uživatelích stránek, které by je mohli jakkoli identifikovat.
  • Způsob financování webu - Peníze na provoz webu nám přináší kontextová reklama nebo provizní odkazy. V některých případech můžeme získat provizi za zprostředkovaný obchod. Tato odměna nebývá hrazena z peněz uživatelů, ale je stanovena v rámci marketingového rozpočtu firmy, která produkty nabízí (stejně jako reklama na internetu, v TV, rádiu apod.).
  • Omezení odpovědnosti - I přes veškerou snahu nezaručujeme, že uveřejněné informace jsou vždy aktuální, úplné či zcela správné. Upozorňujeme, že veškeré informace jsou vždy orientační a nelze je považovat za jakkoliv právně závazné. Jako provozovatelé webu tedy neodpovídáme za případné škody nebo i jiné újmy, které by mohli vzniknout při používání stránek, a zároveň neneseme odpovědnost za obsah cizích stránek, na které odkazujeme.

Kontakt a fakturační údaje

Pokud se s námi chcete spojit k získání podrobných informací o herních zařízení a videohrách, nebo například z důvodu případné spolupráce, můžete nás jednoduše kontaktovat za pomoci e-mailu info@gameplac.cz Jakmile to bude možné, rádi vám odpovíme.

Provozovatel webu:
Marcel Kurucz
Komenského 3006, 470 01 Česká Lípa
IČ: 75287307, neplátce DPH
Fyzická osoba je zapsána v živnostenském rejstříku MÚ Česká Lípa


Úvod   Archiv   Články   Kontakt

Copyright 2010 - Gameplac.cz