Více o webu Gameplac.cz

Více o webu Gameplac.cz

Proč při výběru herního zařízení využít naše webové stránky?


Celá redakce webu Gameplac.cz dlouhodobě patří mezi herní i technologické nadšence, kteří tráví volný čas hraním zábavných her na celé řadě rozmanitých herních zařízení. Za posledních několik desítek let nám tak rukama prošlo nespočet herních zařízení v podobě konzolí na TV, herních handheldů, počítačů, notebooků, ale i dalších herních systémů. Díky tomu můžeme velmi dobře posoudit možnosti starších, ale i nejnovějších herních zařízení, které využijete ke hraní zábavných her pro chvíle zábavy, oddechu a relaxace.

Jak to všechno začalo?

Důvodem ke vzniku tohoto webového projektu se zaměřením na oblíbené herní systémy je dlouholetý zájem o herní nebo výpočetní techniku autorem webu. Přijměte tedy pozvání na krátký výlet do herní minulosti, který začíná na konci 80. let minulého století, kde naleznete osobní zkušenost se starými domácími počítači a historickými herními konzolemi.

Jak to všechno začalo? Výlet do herní minulosti...

Jak recenzujeme herní zařízení?

V ideálním případě nám celá řada herních zařízení nebo videoher projde rukama. Ovšem s ohledem na množství dostupných konzolí, handheldů, herních PC, notebooků 3D brýlí pro virtuální realitu na trhu, tak není v našich silách všechny z nich fyzicky otestovat. Proto se ve vybraných případech neřídíme jen našimi zkušenostmi, ale zároveň se můžeme inspirovat i zahraničními odbornými recenzemi, a to včetně názorů samotných uživatelů. Na webu vždy poskytujeme důvěryhodné recenze z širokého spektra herních zařízení dostupných na trhu.


Vyberte herní konzoli podle výrobce

Prozkoumejte seznamy vybraných herních konzolí podle nejoblíbenějších značek na trhu


Všeobecné podmínky webu Gameplac.cz

Základní informace a podmínky při používání webových stránek

  • Základní popis - Fungujeme jako recenzní web se zaměřením na hodnocení a testování řady herních zařízení. Stránky mají výhradně informativní charakter a provozovatel není poskytovatelem žádného z prezentovaných produktů.
  • Autorská práva - Pokud zpravidla není uvedeno jinak, potom veškerá autorská práva k jednotlivým textům nebo grafickým prvkům na webu vždy náleží provozovateli stránek. Veškeré ochranné známky nebo i jiné označení třetích stran přísluší jejich právoplatným držitelům a jsou použity pouze k identifikaci vybraného zboží.
  • Ochrana osobních údajů - Jako provozovatel webových stránek nesbíráme a zároveň tedy nezpracováváme žádné osobní údaje (např. cookies třetích stran, IP adresy, polohu, e-maily apod.) o uživatelích stránek, které by je mohli jakkoli identifikovat.
  • Způsob financování webu - Peníze na provoz webu nám přináší kontextová reklama nebo provizní odkazy. V některých případech můžeme získat provizi za zprostředkovaný obchod. Tato odměna nebývá hrazena z peněz uživatelů, ale je stanovena v rámci marketingového rozpočtu firmy, která produkty nabízí (stejně jako reklama na internetu, v TV, rádiu apod.).
  • Omezení odpovědnosti - I přes veškerou snahu nezaručujeme, že uveřejněné informace jsou vždy aktuální, úplné či zcela správné. Upozorňujeme, že veškeré informace jsou vždy orientační a nelze je považovat za jakkoliv právně závazné. Jako provozovatelé webu tedy neodpovídáme za případné škody nebo i jiné újmy, které by mohli vzniknout při používání stránek, a zároveň neneseme odpovědnost za obsah cizích stránek, na které odkazujeme.

Kontakt a fakturační údaje

Pokud se s námi chcete spojit k získání podrobných informací o herních zařízení a videohrách, nebo například z důvodu případné spolupráce, můžete nás jednoduše kontaktovat za pomoci e-mailu info@gameplac.cz Jakmile to bude možné, rádi vám odpovíme.

Provozovatel webu:
Marcel Kurucz
Komenského 3006, 470 01 Česká Lípa
IČ: 75287307, neplátce DPH
Fyzická osoba je zapsána v živnostenském rejstříku MÚ Česká Lípa


Úvod   Archiv   Články   Kontakt

Copyright 2010 - Gameplac.cz